Kadaka Konverentsides on  350 m2 konverentsi pinda.

Kogu kompleks on jagatud neljaks saaliks. Kolm saali on 100 ruutmeetrit suured – PÄIKE, MARSS ja VEENUS ning üks 50 ruutmeetrit, millel nimeks KUU. Ruumid on eraldatud helikindlate lükandvaheseintega. Seega saab soovi korral ühendada kliendi soove ja vajadusi arvestades kas  PÄIKESE VEENUSEGA, saalide suurus kokku 200 ruutmeetrit või ka kolmanda saali ehk MARSI ja saada ühendatud ruum pindalaga 300 ruutmeetrit. Kui ka seda pinda kipub nappima, tuleb appi ka neljas ruum nimega KUU. Selliselt ühendatud ruumid annavadki kokku 350 ruutmeetrit pinda, mida aktiivselt kasutada.

Ruumide stiil

Ruumide mahutavus oleneb valitud stiilist. Kui valida teatristiil, kus toolid on paigutatud ridade kaupa kõrvuti, mahutab üks 100 ruutmeetrine saal ca 80 inimest. Kui ühendada lükandukse avamise teel veel üks 100 ruutmeetrine saal mahub ära 150-160 inimest.

Kui valite U-kujulise laua, on ühe 100 ruutmeetrise saali mahtuvuseks ca 28 inimest.Klassiruumi stiilis paigutatud laudadega mahutab üks saal ca 50 osalejat. Rühmatöödeks sobivate laudade paigutuse korral võib arvestada ca 30 inimesega. Kõige väiksem ruum, ehk 50 ruutmeetrine saal on mõeldud väiksema seltskonna mahutamiseks, kuid soovi korral mahub teatristiilis loengut kuulama kuni 40 inimest. Ruumide mahutavust arvestades ei tohiks lihtsat aritmeetikat kasutades suuri eksimusi olla.

Erilahendused

Erivahendite kasutamisel tuleb arvestada järgmiste mahtudega. Üks 100 ruutmeetrine saal mahutab kuni 25 massaažilauda. Laudade koguarv, mida on võimalik koos ruumiga rentida on 50 ja need mahuvad ära kahte saali. Seega on võimalik korraldada töötubasid või võistlusi, mis vajavad massaažilaudu korraga 100-le osalejale.

Kõige väiksem renditavatest ruumidest on NEPTUUN. Neptuuni 18 ruutmeetrit võimaldab mahutada kuni 12 koosolekul või seminaril osalejat. Soovi korral on kliendi kasutuses ka interaktiivne tahvel või suur ekraaniga teler, et viia läbi esitlusi. Laest langev päevavalgus teeb olemise eriti nauditavaks.